Міжнародні вантажоперевезення
  • Транспортний відділ
  • Компанії ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТІКОРЗАХИСТ»
Транспортний відділ компанії ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТІКОРЗАХИСТ», надасть для Вашої компанії послуги вантажоперевезень по Україні і за кордон.

Одним з напрямків діяльності компанії ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТІКОРЗАХИСТ» є надання послуг в області міжнародних автомобільних вантажоперевезень. Ми перевеземо вантаж до Європи, СНД, Азії, Африки. Доставимо вантаж по Україні в будь-який населений пункт.

Ми є членами АсМАП (Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України). Як і інші компанії вантажоперевезень, є власниками TIR Carnet з 2013 року. Цей ринок постійно вимагає вдосконалення, та, керуючись цим правилом, ми постійно займаємося оновленням і поповненням техніки. В даний час в розташуванні компанії є автопарк, який відповідає стандарту Евто-5. На автомобілях встановлена система цілодобового моніторингу - Глонасс / GPS, що дає можливість протягом всього процесу автоперевезення контролювати пересування вантажу по шляху проходження, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність і оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу про плановані дати завантаження, відправки та прибуття в пункт призначення. Ми гарантуємо своєчасність доставки, збереження вантажу, супровід документообігу відповідно до вимог замовника.

Місія компанії

Компанія ТОВ «НВЦ« ТЕПЛОАНТІКОРЗАХИСТ» орієнтована на довгострокові партнерські відносини, дорожить власним діловим іміджем і діловим іміджем своїх партнерів. Ми надаємо якісні логістичні послуги, постійно підвищуючи рівень нашого сервісу.

За час співпраці з нашими партнерами, компанія ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТІКОРЗАХИСТ» накопичила достатній технологічний досвід роботи з великими торговельними мережами України, промисловими заводами Білорусії, Росії, Туреччини.

Наші основні принципи роботи:
  • орієнтація на довгострокове співробітництво з кожним клієнтом;
  • персоналізований підхід до кожного клієнта;
  • обробка запитів клієнтів в мінімальні терміни;
  • надання актуальної інформації по вантажах клієнта, які знаходяться в процесі перевезення;
  • дотримання обумовлених термінів доставки;
  • гнучка цінова політика.

Наданий нами сервіс і якість обслуговування засновані на досвіді роботи, знанні ринку логістики, що дозволяє запропонувати нашим клієнтам найбільш високий сервіс за найменшу вартість.

Працюючи з нами, ви отримуєте надійного, професійного партнера, здатного реалізувати ваші логістичні завдання.

Наші контакти: +38 (097) 445-74-28, +38 (050) 841-62-92