Міжнародні вантажоперевезення
  • Новини
  • нашої компанії
ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2018»! Київ, з 3 по 5 квітня 2018р.
23.02.2018

Шановні партнери, дилери та клієнти!

ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТИКОРЗАХИСТ» спільно з ТОВ« ТОРГОВИЙ ДІМ «ЗІНТЕК» візьмуть участь у X МІЖНАРОДНІЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНІЙ ВИСТАВЦІ «КИЇВСЬКИЙ ТЕХНІЧНИЙ ЯРМАРОК – 2018», яка відбудеться з 3 по 5 квітня 2018р. у м. Київ у «Міжнародному Виставковому Центрі» (Броварський проспект, 15, ст. метро «Лівобережна»). На виставці буде широко представлена продукція підприємства, новинки, рекламні та методичні матеріали.

Запрошуємо 3 квітня в 14-00 взяти участь в спеціальному заході, заслухавши програмний виступ технічного спеціаліста НВЦ «ТЕПЛОАНТИКОРЗАХИСТ» кандидата хімічних наук Сергія Білика на тему: «Цинкірування — максимальний клас захисту сталевих конструкцій від корозії. Переваги перед іншими способами антикорозійного захисту металу». Захід відбудеться в конференц-залі №16. Бажаючим взяти участь необхідно зателефонувати на номер +380503328989 Serhii Bilyk (Сергій Білик).

Запрошуємо Вас відвідати виставковий стенд ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТИКОРЗАХИСТ», ознайомитися з нашими матеріалами, обмінятися пропозиціями щодо співпраці та контактами безпосередньо з співробітниками і керівництвом наших підприємств.

СПОДІВАЄМОСЯ ЗУСТРІТИСЯ З ВАМИ В КИЄВІ!