Міжнародні вантажоперевезення
  • Новини
  • нашої компанії
Запрошуємо на виставку в м. Київ 6-8 листопада 2018р!
26.10.2018

З 6 по 8 листопада 2018р. в м.Києві на території Міжнародного виставкового центру (Броварський пр-т, 15) відбудеться XVI Міжнародна спеціалізована виставка «Енергетика в промисловості — 2018».

Виставка проводиться в рамках Міжнародного Форуму «Паливно енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» за дорученням Кабінету Міністрів України та під егідою Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

7 листопада 2018г. о 12:30 в конференцзалі №5 павильону №1 в рамках виставки «Енергетика в промисловості — 2018» відбудеться доповідь «Захист від корозії в энергетиці та промисловості». Доповідач: кандидат хімічних наук Білик С.В.

ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТИКОРЗАХИСТ» спільно з ТОВ «ТД «ЗІНТЕК» на виставці презентуватиме свою продукцію: матеріали для ефективного енергозбереження та довготривалого антикорозійного захисту металу.

Колектив нашого підприємства запрошує всіх бажаючих ознайомитися із зразками нашої продукції, технологіями та новинками, відвідати стенд ТОВ «НВЦ «ТЕПЛОАНТИКОРЗАХИСТ» на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергетика в промисловості — 2018 ».